[REL][SA] Farming Mod - EDYCJA ROZSZERZONA

Modyfikacja prócz żniw (zboża jak i również kukurydzy) dodaje też:
- koszenie trawy (BETA)
- sypanie zboża
- ulepszony efekt pestycydów Cropduster'a
- maszyny rolnicze na farmach
- kurz wydobywający się z kombajna podczas koszenia
- skrypty na spawn kombajna, traktora, kosiarki, cropdustera
- zwierzęta (z dźwiękami)
- nowe obiekty mapy (wiatrak, studnia, strach na wróble, etc.)
- Survivaliści na farmie
- Mini-misja na farmie Survivalistów
- Interior domu na farmie (możliwość zapisu gry oraz zagrania w bilard)
- rośliny na farmie z możliwością podlewania
- węże na farmie węży na pustyni
- kilka edycji tekstur pedów
- kombajn w malowaniu John Deere serii 6620-8820
- nowe tekstury pól uprawnych
- nowe płotki
- kilka edycji pojazdów (heder do qq, traktor z daszkiem, presa belująca)
- kilka wraków dodanych na złomowisku w Angel Pine
- ognisko przy farmie
- ulepszony sklep monopolowy w Blueberry
- odrestaurowany i w pełni funkcjonujący terminal dla ciężarówek w Blueberry
- bele rozmieszczone na mapie
- pianie koguta o 6 rano

:CREDITS:
Wesser: żniwa NPCtów
AdusPL: konwersja wiatraka i studni
Kalvin: konwersja kombajnu  (edycja hederu : ja) | konwersja traktora (edit by me) | konwersja presy (farm trailer edit by me)
SAMP Team: model sarny
CJ_YOU: model kury oraz model i animacja konia
Dakurlz: świnia, krowa, owca, konewka (ikonka w stylu SA oraz nowy efekt by me) | dźwięki zwierząt
Killer-GTA: oryginalny skrypt na cement (wheat/combine edition by me)

16 komentarzy:

 1. Epicki mod, przełom w świecie GTA. 10/10

  OdpowiedzUsuń
 2. Mod Świetny :D Czy mod będzie dalej rozwijany?

  OdpowiedzUsuń
 3. Tak jest, czeka go jeszcze następna wersja, którą niedługo wydam.
  Co do kolejnych po następnej - raczej nie, chyba że uda mi się jeszcze coś machnąć.

  OdpowiedzUsuń
 4. Aha, a można było nie więcej dowiedzieć się co w nowej wersji będzie? Taka poza tematem może i cię to zainteresuje czy nie ale tak sobie pomyślałem i żeby potwierdzić swą pewność przeglądałem mody na różnych stronach i do chwili obecnej nie znalazłem żadnego modu typu tartak że drzewa się ścina pakuje na ciężarówkę i jedzie się gdzieś sprzedać. Z mojej strony to taki pomysł może ci się spodoba i kiedyś ujrzy światło dzienne :D

  OdpowiedzUsuń
 5. W pełni funkcjonujący (i odrestaurowany) terminal ciężarówek w Blueberry, dużo bel na mapie (+easter eggi z tym związane), DFT-30 z belami na farmie w Blueberry, ulepszony sklep monopolowy w Blueberry, szopy z łopatami, piłami, i innymi narzędziami. (http://gtaforums.com/topic/773082-wipsa-farming-mod/?p=1067560600)
  Co do tartaku - raczej niezbyt wykonalny :P

  OdpowiedzUsuń
 6. Pamiętaj Polak Potrafi :D Grałem przez chwile (bo za bardzo teraz nie mam czasu) w gta wraz z tym modem i zdarzyło mi się taka sytuacja że wszystko fajnie patrze na polu kombajn jeździł zwyczajnie po polu i kosił a po pewnej chwili kombajn wyjechał z pola i jechał w sino dal i chciałbym się dowiedzieć czy to tak ma wyglądać czy coś źle zainstalowałem lub może to jakiś błąd w modyfikacji? Na lotnisku zawsze były przyczepki i jak mówiłem grałem krótko i czy mogłeś mi by powiedzieć czy przyczepy w modyfikacji są wykorzystane bo wiesz reali wsi muszą być :D Z mojej strony polecam wam zmienić traktory na jakieś bardziej polskie z swej strony polecam ten: http://addons-city.pl/gtasa/20549-ursus-c330.html

  OdpowiedzUsuń
 7. Wiesz Polak potrafi :D Mam pytanie czy przyczepka z lotniska jest w modzie wykorzystana czy nie gdyż zbytnio nie mam czasu żeby sprawdzić a chciałbym się dowiedzieć czy jest bo nie ukrywajmy to podstawa ze zboże od kombajnu trafia do przyczepy a dopiero potem do odpowiedniego miejsca. Czy ten bale które widać na tym zdjęciu (http://i.imgur.com/CtBcSWB.jpg) będą poukładane tak samo i będą w następnej wersji, no gdyż trochę się zaniepokoiłem gdyż bardziej stawiam na reali a ten próg z balami nie przedstawia żadnych reali.

  OdpowiedzUsuń
 8. Piramida z bel - tak, będzie w modzie.
  Co do przyczepki - się nie da :P a wgl to jest za mała i nieprzystosowana pod traktor (jedynie spróbuję edytować farmtrailera na przyczepę i się pokmini co z tym zbożem).
  Te "uciekające" kombajny, to wina mechanizmu gry. Zespawnowałem kilka na farmie survivalistów - tam w kombajnach automatycznie pojawiają się kierowcy, i kombajn jedzie albo na pole, albo na droge :P to już nie wina modu, tylko ścieżek R*'a.
  A co do ursusa - nie zamierzam zmieniać nic na PL :P
  Ale nie dawno zacząłem projekt polskiej wsi - na której, o ile wgl uda mi się ją skończyć, również będzie możliwość koszenia. I tam dodam ursusa (z kilkoma losowymi malowaniami).

  OdpowiedzUsuń
 9. To powodzenia w stworzeniu polskiej wsi :D Będzie możliwość sprzedaży balików czy układania bali przez jakiś pojazd? Mod jest naprawdę fajny tylko szkoda że teraz prawdopodobnie wydacie tą ostaniom wersje modu gdyż mod zasługuję na kontynuację a tak tylko się moim zdaniem zmarnuje. Z tą piramidą to trochę moim zdaniem krucho gdyż żadnego realizmu w tym nie ma ale to tylko moja opinia w tej sprawie. Kiedy nie więcej planujecie wydać nową wersje modu?

  OdpowiedzUsuń
 10. Z tymi belami próbowałem wszystkiego, lecz jednak nie da się tego osiągnąć. A tak wgl - nad modem pracuję sam :P a ci autorzy to wykonawcy modów, które użyłem oraz ci, którzy zrobili coś dla moda. Co do daty - niedługo.

  OdpowiedzUsuń
 11. Niedługo to tylko czekać :D A wracając do projektu Polskiej Wsi to jak z nim będzie chodzi mi dokładnie o to że będzie to Farming Mod taki przerobiony na polską wieś czy jak to z nim będzie wyglądać?

  OdpowiedzUsuń
 12. Nowa mapka/TC do SA. Nie zabraknie pól.

  OdpowiedzUsuń
 13. Jakbyś mógł to w tej polskiej wsi postaw na realizm :D Zrób kiedyś moda na napadnie wozów z pieniędzmi albo napady na banki czy coś w tym stylu :D

  OdpowiedzUsuń
 14. Jednak projekt anulowałem :P
  A co do napaści - http://zazmahall.de/takemoney.htm (drugi download)
  A z bankami to nie do mnie, tylko Mariana: http://themariusz700gtamods.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 15. Dzięki za url do moda z napadem na pojazd szukałem go wieczność a wystarczyło się zapytać :D Życzę powodzenia w dalszym modowaniu :D

  OdpowiedzUsuń